
Friluftsbloggere er ikke som andre bloggere
Vi tror de fleste friluftsbloggere skriver for å ta vare på minnene fra egne turer, mest for sin egen del. Det finnes noen få som tjener penger på bloggen sin, men mange er nok drevet av ønsket om å logge favoritttaktiviteten sin og formidle egne opplevelser og erfaringer på en måte som inspirerer andre.
Er du selv friluftsblogger og interessert i få publisert innlegg på Sqoop?
Skribenter og bloggere som er medlem på Sqoop kan få publisert og fremhevet utvalgte innlegg. Elementer fra innlegget benyttes i promotering av Sqoops bloggsider og vil gi deg muligheten til å nå et større publikum og få flere lesere. Du kan melde din interesse her, så sender vi deg mer informasjon.
Savner du noen på listen over Friluftsbloggere? Legg gjerne inn en adresse.
Vi sjekker linken, ser gjennom siden og plasserer den i riktig temakategori. Send gjerne også RSSfeed adresse. Takk for hjelpen.
Siste blogginnlegg på Sqoop
Nye innlegg fra friluftsbloggere
- Hardangervidda Kvenna Litlos sommer 2020 - En uke vannlangs med telt og fiskestang
- Med telt og fiskestang i Østmarka Sør, Oslo
- Østmarka på tvers - fra Rælingen til Rustad
- Telt i Follomarka 21. mars 2020
- Rotåa’s Asti med 4. premie Norsk Derby finale
- Rypejakt i Hallingdal september 2019
- Vannlangs i Dimmedalen på Hardangervidda 2019
- Topptur til BLÅHØ fra GJEVILVASSDALEN
- I telt på Sørbølnatten
- Espresso (10 år) har startet forberedelse til jakt i høst